Kite kurzy 2015: Ubytování v Egyptě

27.2.2015

Spokojenost a pohodlí našich klientů je pro naší kite školu na prvním místě. Ke kite kurzům jsme tak pro vás připravili jedinečnou možnost komfortního ubytování v krásné letní kite vile a apartmánech, v těsné blízkosti naší kite školy. Nejenže vás naučíme kiteboarding, ale zajistíme vám i pohodlné prostředí pro chvíle odpočinku, v soukromém resortu.

Kite Summervilla je situována v malém komplexu 6 privátních vil v Palma Resortu, v přímořském letovisku, na severu Hurghady. Palma Resort má dva soukromé bazény a je obklopen překrásnou barevnou zahradou. Kite vila se nachází na okraji soukromé pláže cca 100 m od moře. Tato útulná a moderní vila s výhledem na moře, je ideálním ubytováním pro naše klienty, kteří jsou tak po celou dobu kite kurzu v dosahu naší kite školy. 

Kite Summervilla je vybavena 5 komfortními ložnicemi, plně vybavenou kuchyní včetně jídelny, obývací halou v prvním i druhém patře, součástí jsou celkem 4 koupelny a 4 toalety. Dvě ložnice jsou typem en suite – tedy s koupelnou umístěnou přímo v pokoji. Další ložnice má koupelnu naproti sobě s odděleným vchodem. Dvě zbylé ložnice mají koupelnu společnou.

Všechny apartmány se nacházejí ve stejném resortu jako kite Summervilla. Ubytovat se tak můžete i ve vlastním aparmánu pro 2 – 8 osob.

Kite Summervilla i apartmány jsou nově zařízené či zrekonstruované, moderně vybavené a udržované. Nabízíme vám tak ubytování v krásném a čistém prostředí tak, abyste se během vaší kite doovlené cítili skvěle.

Po celu dobu jsme v tomto resortu ubytování i my, team naší kite školy Kite4Fun. V případě pořeby jsme vám tak kdykoli k dispozici.

Součástí resortu je plážová restaurace s barem, kulečníkem a připojením na wi-fi. V restauraci se podává teplá i studená kuchyně včetně alkoholických i nealkoholických drinků. Restaurace nabízí snídaně, obědy i věčeře. V menu najdete masitá jídla jako steaky, dále pasta, pizza, hamburgery, polévky, saláty a sladké dezerty. Na objednávku pak pro vás restaurace připraví čerstvé ryby a mořské plody nebo barbecue. 

Další skvělé restaurace jsou v centru měst v Hurghada a El Gouna, pochutnat si můžete na výborné Thajské či Italské kuchyni, Sushi, čerstvých rybách nebo si dát skvělý steak. Tyto restaurace máme ozkoušené a rovnají se světovým standardům. Naši klienti jsou zde vždy velmi spokojeni a zároveň překvapeni, že se v Egyptě mohou najíst na takovéto úrovni.

Kite vila i apartmány mají plně vybavené kuchyně, kde si můžete připravit vlastní občerstvení. Supermarket se nachází cca 5 minut taxikem (větší pak v Hurghadě cca 20 min taxikem), potraviny nakoupíte ve větší míře stejné jako v ČR. Ve starém městě v Hurghadě se nachází ovocný trh, kde nakoupíte skvělé čerstvé a sluncem prověněné ovoce i zeleninu. V místních supermarketech funguje velmi dobře rozvoz, kdy jednoduše smskou či telefonem objednáte a nákup vám přivezou „domů“. S tuto službou vám rádi pomůžeme.

Samostatné zpáteční letenky s odletem z Prahy, Brna a Ostravy zakoupíte u českých CK, které nabízejí zájezdy do Hurghady (CK Exim Tours, Blue Style, Čedok, Fischer). Dále se dají pořídit výhodné letenky přes Istanbul nebo s odlety z Německa a Rakouska. Se zajištěním letenky vám rádi pomůžeme.

V den příletu na vás bude čekat na letišti v Hurghadě taxi, které vás odveze do resortu. V den odletu vás odveze zpět na letiště v Hurghadě.

Další možností ubytování, k vašemu kite kurzu, je v hotelech u naší kite školy: AMC Royal, Festival le Jardin, Festival Riviera a nově otevřený Mirage. Všechny tyto hotely nabízejí All-inclusive programy. Zájezdy zakoupíte u českých CK: Exim Tours, Blue Style, Čedok, Fischer.

MIRAGE AQUA PARK & SPA CAESAR PALACE *****:
Nejnovější hotel v okolí – otevřen 10/2014 s Aqua parkem a SPA. Tento hotel je nejvzdálenější od kite centra cca 15min chůze.
https://www.eximtours.cz/egypt-hurghada-mirage-aqua-park-spa-caesar-palace-z-11-03-2015-18-03-2015

AMC Royal (FISCHER, ČEDOK)
Hotel AMC Royal je 5* patří k lepším hotelům v okolí a je nejblíže ke kite centru. 
Recenze od našich klientů: Pokoje jsou čisté, nápoje jsou z krabice (džusy) a pet láhví (coca-cola) + místní alkohol, obsluha příjemná. Malý výběr jídel, ale dálo se.

Festival Le Jardin Resort (EXIM TOURS)
Festival Le Jardin je největší v okolí a je vzdálen od kite centra o jeden hotel dálé než AMC Royal.
Recenze od našich klientů: Pokoje by chtělo trochu vyčistit, nápoje jsou pouze postmixy (tang džusy, coca-cola) + místní alkohol. Obsluha přijemná pokud zjistí, že jste z Čech. Velký výběr jídla, ale o to větší zažívací potíže.

Festival Riviera (BLUESTYLE)
Festival Riviera je nejdále od kite centra. Většinou vychází nejlevněji. Pokoje a hotel jsou na první pohled zastaralé. Odpovídá standardu 3*. Nápoje stejné jako v Le Jardin, jen jídla je menší výběr.

Ceny k soukromému typu ubytování a více informací na e-mailu: info@kite4fun.cz

 

Palma Resort, Kite, Egypt

Palma Resort, Kite, Egypt

 

 

Kite SummerVilla, Egypt

Kite SummerVilla, Egypt

 

Kite Apartmán, Egypt

Kite Apartmán, Egypt

 

Kite Apartmán, Egypt

Kite Apartmán, Egypt