Kite kurzy Kite4Fun: Moderní vybavení

1.3.2015

KITE4FUN je kite škola a dealer kitové značky FLYSURFER Kiteboarding. Naše kite škola je postavena na kvalitě, a proto využíváme kite vybavení právě od německé progresivní značky FLYSURFER Kiteboarding.
Během kite kurzu se seznámíte jak s nafukovacími kity, tak komorovými kity a různými typy boardů. Vybavení je měněno několikrát za sezonu, stále se tak učíte na nejnovějším a nejlepším vybavení na trhu.

V naší výbavě jsou veškeré nejmodernější dostupné typy kitů na kite trhu. Kity komorové (otevřené i uzavřené) i kity nafukovací. Vaše výuka bude probíhat už na kitech, které zvažujete v budoucnu nakoupit. Škála kite vybavení je tak široká, že můžeme učit prakticky v každém větru. Když přijedete k nám na kite kurz, instruktor zvolí takové kite vybavení, které je vhodné přímo pro vás. Během kite kurzu je kite vybavení zároveň měněno tak, abyste měli možnost si vyzkoušet a otestovat různé druhy kitů a boardů.

Filosofie značky FLYSURFER Kiteboarding se opírá o touhu vyvíjet takové produkty, se kterými budete moci kitovat každý den a budou splňovat vysoké standardy této značky. Uživatelská přívětivost a bezpečnost jsou začleněny do každého z jejich inovativních produktů. Váš kitingový čas je pro team FLYSURFER Kiteboarding stejně důležitý jako jejich vlastní. Zaměřují se na vysoký komfort a servis a vy byste měli být schopni cítit vášeň, kdykoli budete používat produkty FLYSURFER!

A i my chceme, abyste si každou chvilku vašeho kite kurzu užili na plno. Proto bude výběr toho nejkvalitnějšího kite vybavení, stejně tak jako průběh a kvalita samotného kite kurzu, pro naší kite školou vždy prioritou číslo jedna.

Instruktoři a celý team naší kite školy zná produkty značky FLYSURFER Kiteboarding, díky každodennímu používání, natolik, že vám při kite kurzu poradí s výběrem vhodného kite vybavení.

 

PEAK FLYSURFER

PEAK FLYSURFER

 

SPEED4 LOTUS

SPEED4 LOTUS

 

FLYDOOR 5 FLYSURFER

FLYDOOR 5 FLYSURFER

 

FLYSURFER KITEBOARDING SONIC FR

FLYSURFER KITEBOARDING SONIC FR

 

FLYSURFER KITEBOARDING CRONIX

FLYSURFER KITEBOARDING CRONIX