Proč se přihlásit na kite kurz u Kite4fun

icon_medaile

Záleží nám na Tobě

Kite4fun je kite škola, ve které je majitel zároveň instruktorem. To je jedna ze záruk kvalitního přístupu ke klientovi. Důvod je prostý: komu jinému nejvíce zaleží na kvalitě firmy než majiteli? Zákazník je náš pán a naší prioritou je vaše plná spokojenost.

icon_individual

Individuální přístup – každý žák je jiný

K žákům přistupujeme individuálně, tedy přesně podle šikovnosti žáka, nikoliv podle předem daného harmonogramu. V praxi to znamená, že šikovný žák může za den jezdit a ten méně šikovný třeba za dva, avšak tento přístup zaručí, že každý odejde jako jezdící kiter.

icon_money

10 % sleva na vybavení a kurzy

Po absolvování kurzu každý získává 10 % slevu na nákup nového kite vybavení.
Za doporučení naší školy vašemu známému získáváte
10 % slevu na další kite kurz pro Vás nebo pro Vaše blízké.

icon_vyuka

Prvotřídní výuka nablízko i s vysílačkou

Kite4fun ke své výuce využívá vysílačky. Tedy instruktor je schopen neustále dávat pokyny žákovi i na vzdálenost, kdy už vítr přehluší i sebesilnější hlas instruktorů. V praxi to žákovi dává klid a plné soustředění na jeho jízdu, odpadají situace, kdy žák neslyší pokyny od kite instruktora.

icon_testimonials3

Naši klienti nás doporučují

Co může být lepší, než doporučení od vás? Ti co u nás už byli, tak nás doporučují svým partnerům a svým kamarádům. A ti co chtějí mít ještě lepší progress, tak se k nám vracejí na pokročilé kite kurzy.

icon_kite

Moderní kity a příslušenství

V naší výbavě jsou veškeré nejmodernější dostupné typy kitů na kite trhu. Kity komorové (otevřené, uzavřené a single skin) i kity nafukovací a vaše výuka bude probíhat už na kitech, které zvažujete v budoucnu nakoupit. Popřípadě vhodný kite k výuce zvolí sám instruktor. Samozřejmě je vybavení nejnovější a natolik široké, že se může učit téměř v jakémkoli větru.

Školu vybíráš jen jednou…                            
                               …tak vyber tu nejlepší!