Naše kite centrum v Egyptě: Paradise Kitesurf

11.7.2015

V roce 2013 se rozhodli Lukash Vogeltanz s Mohamedem Mobark, že vybudují v Egyptě vlastní kite centrum, na místě, kde doposud skoro nikdo nebyl a pro kiteboarding a jeho výuku bylo naprosto ideálním – neobjeveným rájem. Jaký byl průběh? Jak naše kite centrum vznikalo a jak vypadá kite centrum dnes? Prohlídněte si následující fotogalerii – dlouhá cesta, ale kite centrum stojí a co víc, patří k nejoblíbenějším kite lokalitám, kam jezdíte za kiteboardigem nejen z Česka a Slovenska 🙂

DĚKUJEME všem, kteří za námi jezdí kiteovat do našeho kite centra a podporují nás v naší práci, využíváním našich služeb v kite centru. V kite centru PARADISE KITESURF RED SEA vám za poplatek 5€/den poskytujeme kompletní služby: storage, upravenou pláž, rescue, beach boys a veškerý full service kite centra. DÍKY vám, DÍKY, těm kteří k nám jezdíte a doporučujete nás dál vašim známým a kamarádům. DÍKY této vaší návštěvě můžeme kite centrum zlepšovat a budovat ho ještě lepším a vybavenějším. Kdo u nás ještě nebyl a jede do Egypta kiteovat, do okolí naší lokality (hotel AMC Royal, Festival, Mirage, Palma Resort) dojděte po pláži až k nám a PODPOŘTE ČESKOU A SLOVENSKOU ZÁKLADNU, kterou jsme vybudovali právě pro vás!
Pokud vám místní ostatní egyptské základny a kite pláže nabídnou nějakou službu navíc, zkuste i tak přijít k nám, my vám danou službu zkusíme splnit taky!

Kite centrum Egyot, kite kurzy, kitboarding, kite škola

Kite centrum Egyot, kite kurzy, kitboarding, kite škola