KITE KURZY V EGYPTĚ JARO 2015

24.2.2015

KITEBOARDINGOVÉ KURZY V EGYPTĚ: naše kite škola již několikátou sezonu pořádá kiteboardingové kurzy v Egyptě, i letos tomu nebude jinak. A co je základem našich kite kurzů a na čem si zakládáme? 

1. Lokality pro kite kurzy pečlivě vybíráme- učíme v těch nejlepších podmínkách: V Egyptě je mělká voda, velká plocha, stálý a čistý vítr, tyto podmínky jsou pro učení kiteboardingu ideální. Po celou dobu ve vodě se můžeš kdykoliv postavit a kolem sebe máš pořád dostatek místa.

2.Prvotřídní výuka nablízko i s vysílačkou: instruktor je Ti pořád na blízku, naše kite škola využívá při výuce vysílačky a pokyny instruktora tak slyšíš i na větší vzdálenost, v praxi to žákovi dává klid a plné soustředění na jeho jízdu, odpadají situace, kdy žák neslyší pokyny od kite instruktora.

3. Individuální přístup – každý žák je jiný: k žákům přistupujeme individuálně, tedy přesně podle šikovnosti žáka, nikoliv podle předem daného harmonogramu.

4.Moderní kity a příslušenství: V naší výbavě jsou veškeré nejmodernější dostupné typy kitů na trhu. Kity komorové (otevřené, uzavřené a single skin) i kity nafukovací a vaše výuka bude probíhat už na kitech, které zvažujete v budoucnu nakoupit.  Samozřejmě je vybavení nejnovější a natolik široké, že se může učit téměř v jakémkoli větru.

5. Záleží nám na Tobě – Kite4fun je kite škola, ve které je majitel zároveň hlavním instruktorem. To je jedna ze záruk kvalitního přístupu ke klientovi. Důvod je prostý: komu jinému nejvíce zaleží na kvalitě firmy než majiteli? Zákazník je náš pán a naší prioritou je vaše plná spokojenost.

6. V Egyptě Ti zařídíme ubytování v soukromém resortu mimo přeplněné hotely, přímo u kite centra. Strávíš s námi nezpaomenutelnou aktivní kite dovolenou a poznáš skvělé lidi, které spojuje vášeň k tomuto nádhernému sportu – kiteboardingu.

kite egypt kite4Fun

kite egypt kite4Fun