KITE KURZY EGYPT DUBEN – LISTOPAD 2016

16.3.2016

Kite škola: Kite kurzy Egypt sezona 2016

Naše kite škola bude stejně jako již v předchozích letech pořádat od dubna do listopadu kite kurzy v Egyptě. Proč právě Egypt? V Egyptě jsou pro kite kurzy jedny z njelepších podmínek. Díky ideálním podmínkám jako je stabilní vítr celý rok, mělká voda, teplo, časová a cenová dostupnost se můžete kiteborading naučit velmi rychle a bezpečně.

V rámci kite kurzu vám bude zapůjčeno veškeré potřebé vybavení: kite, board a trapéz. Kite vybavení je po celou dobu kite kurzu měněno tak, abyste se vždy učili na tom nejvhodnějším vybavení v daných podmínkách a výuka byla maximálně efektivní. 

Kite kurzy – vybevní

Při kite kurzech používáme nejmodernější vybavení, kite škola je vybavena všemi dostupnými velikostmi kitů a nejsme tak nijak omezeni sílou větru, dokážeme učit i ve velmi slabém nebo naopak silném větru.

Kite kurzy – výuka a garance

Kite kurz je reden den opravdovými kite profesionály, instruktory, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou (a ne jen kitingem). Proto si můžeme dovolit vám garantovat úspěšnost kite kurzu – dokud se nenaučíte vámi zvolený kite level z nabídky našich kite kurzů, kite kurz běží a nijak vás neomezujeme hodinami.

Vyražte s námi do Egypta a naučte se kiteboarding, zařijte skvělou aktivní dovolenou!