Flysurfer Sonic III

FLYSURFER SONIC SHOW OFF!!!

SONIC určuje opět nový standardy pro vysoce výkonný kity, který dává extrémně vzrušující pocit z letu. Sen každého kitera - rovnováha mezi perfektní agresivitou a jemnou kontrolou, vybavena návykovými schopnostmi Flysurfer. Sportovní, rychlý a fascinující, navržený tak, aby vzdoroval fyzikálním zákonům.
SPC1
SPC (smart performance construction)
Spojení lehké konstrukce, trvanlivosti a optimálního rozdělení sil. Horní plachta a spodní plachta jsou vyrobeny z látky X-Light 32 g / m², přední okraj látky DLX + 44 g / m². Díky X-Light je konstrukce tužší, zlepšuje reakci draka a stabilní tah. DLX + zvyšuje životnost a chrání před otěrem. Propracovaná vnitřní konstrukce žeber a popruhů se zesílenými závěsnými body rozděluje zatížení rovnoměrně na celé křídlo. Malé spojovací lajny (LCL) praskají a zachraňují kite v případě nehody a usnadňují výměnu vývazu. Všechny komponenty systému SONIC jsou navrženy pro maximální výkon v jakémkoli terénu.
ADS
ADS (automatic drainage system)
Bezpečnost hraje při vývoji našich produktů ústřední roli. Automatický výpustní systém je důležitou součástí vaší důvěry v systém uzavřených komorových kitů. Výběr interiéru a materiálu kitu FLYSURFER je optimalizován tak, aby absorboval co nejméně vody a umožnil hladký restart po pádu. To nás odlišuje od konkurence, umožňuje vám začít v hluboké vodě a dává vám důvěru k opětovnému restartu kitu z vody v tom nejslabším vánku.
LMT
Maintenance - Long Mixer Test
Long mixer test umožňuje porovnání délek označených linií vývazu s předním a zadním vývazem(viz plán lajn AZ), aby se právě pomocí mixeru kompenzovaly odchylky ve vývazu. Po intenzivním používání je třeba provést tyto úpravy, aby se zachovala výkonnost výrobku a kite byl stále jako nový.
PMA
PMA (profile momentum adjuster)
Letové vlastnosti kitu mohou být silně ovlivněny PMA. Stabilita, otáčení a asymetrie lze rychle a efektivně měnit nebo kompenzovat. PMA jsou přišity na pět žeber úrovně B na každé levé a pravé straně kitu. Dostanete se k nim přes vstupy vzduchu na náběžce, kde najdete malé žebříkové uzlíky na horní a spodní plachtě draka. Můžete tak upravit moment hybnosti profilu nebo kompenzovat asymetrii utažením žebříku uzlů. Při úpravách doporučujeme kontaktovat vašeho obchodního partnera FLYSURFER.
Mixer-1
THE MIXER
Jednotlivé úrovně draka jsou ovládány mixerem s různými poměry, a ty ovlivňují úhel náběhu a komoru. Kromě toho je nastavitelná, aby kompenzovala roztahování nebo zkracování lajn a zajistila dlouhodobé používání.
MPI
MPI (max pressure air intake)
Maximální přívod vzduchu je integrován do náběžné hrany tak aby zajistil maximální protitlak v našich komorových kitech FLYSURFER. Rychlé naplnění během startu je nezbytné pro získání plné kontroly draka co nejdříve.
NEW FLYSURFER SONIC .... SHOW OFF!
SONIC3 je nejvýkonnější produkt FLYSURFER všech dob. Vysoce výkonná řada SONIC navazuje na svůj úspěšný příběh a uvolňuje radost při každém ježděním z drakem. Tým FLYSURFER spojil své know-how z Foil-Racing Kite VMG a vynikajícího všestranného best-seller SOUL do jednoho produktu a vyvinul dokonalou kite mašinu. Spojením těchto produktů se vytvoří skutečný vysoce výkonný kite s dechberoucím hangtime a obrovskou aplikační oblastí typickou pro FLYSURFER s brilantním low endem (5uzlů). Nová generace má 55 komor, aspect ration 6,6 - 7,2, profil VMG a vlivy populárního zpracování SOUL. Výkon na vyžádání byl rozhodně vylepšen získatelným a kontrolovatelným výkonem s vynikajícím depowerem. SONIC učinil největší krok z hlediska bezpečnosti a má výrazně lepší chování při startu a restartu, optimalizovaný výpustný systém a zvýšenou stabilitu. Aby bylo možné završit balíček, SONIC samozřejmě obdrží všechny vlastnosti dlouhověkosti FLYSURFER Foil-Kite, počínaje PMA, prostřednictvím testu Long Mixer, LCL, až po uzavřené brzdové šňůry se zesílenými smyčkami a barevnými brzdovými šňůrami pro větší viditelnost na sníh. SONIC je skákací mašina pro střední větrný rozsah a ultimátní hydrofoilový kite pro vysoce-náročné nadšence, má užasný hangtime s ohromným depowerem pro každého a je pro ty kteří chtějí mít spoustu zábavy na vodě, zatímco ostatní hrají na plaži kuličky 😉
Gesamtpaket-2020
Obsah balení:

1x SONIC Kite only

1x SONIC Light Bag

1x UNIVERSAL Kite Bag

1x Kite Safety Guide

1x BALLAST Bag

1x Repair Kit

Více informací? Chceš získat více informací? Kite si otestovat? NEVÁHEJ A KONTAKTUJ NÁS!!! +420778704421