Egypt: kite kurzy s Lukashem! Kdo jsme?

22.4.2015

Kite4fun je česká kite škola, ve které je majitel zároveň vaším instruktorem. To je jedna ze záruk kvalitního přístupu ke klientovi. Lukáš Vogeltanz alias Lukash, je jeden z nejlepších kite jezdců v České republice s mnohaletou zkušeností s kitingem a jeho výukou. Lukash, který celý svůj život zasvětil kitování, a to ve všech jeho podobách: kiteboardingu, snowkitingu i landkitingu, se před pár lety rozhodl, že chce radost z tohoto sportu předávat dál a učit vás kitovat. Při budování své kite školy udělal jedno důležité rozhodnutí a to, že si zvolil pro své kite kurzy cestu kvality. Nejen jeho vášeň, odhodlání a zkušenosti s výukou, ale i naprostý klid, trpělivost a hlavně umění odhadnout a vcítit se do svých kurzantů a celý kite kurz tak přizpůsobit přesně tomu, co právě vy jako jednotlivec potřebujete, dělá z jeho práce opravdovou špičku – kvalitu. A právě jeho vlastnosti, kdy při kite kurzech předává potřebné informace přirozeným způsobem a naladí se na vaší strunu, si nejvíce ceníte.

Lukash měl zkušenosti s učením kiteboardingu po celém světě a jednoho dne se rozhodl posunout svou myšlenku o něco dále –  vybudovat vlastní kite centrum, které se stane domovem pro jeho kite školu a kde i ostatní kiteři najdou skvělé zázemí.

A proto pečlivě vybíral lokalitu a zvolil si právě Egypt – místo, kde je nejdelší kite sezona v roce, jsou zde naprosto ideální podmínky pro kiting a učení kiteboardingu: mělká voda, čistý vítr, teplé počasí a v neposlední řadě časová a cenová dostupnost.

Lukash objevil místo, prázdnou pláž, kde dosud nikdo nebyl : průzračné moře, široká mělčina, kite spot, který nikdo neznal a který nebyl přeplněný kitery –  to vše z tohoto místa dělalo naprosto jasnou volbu. A tak se rozhodl, že právě tady vybuduje své kite centrum. Vzal tužku a papír, své zkušenosti a s jeho charakteristickou trpělivostí začal budovat své kite centrum – dnešní Paradise Kitesurf, kde nyní každý rok v sezoně od března do listopadu probíhají jeho kite kurzy.

A co pro nás může být lepší odměnou než vaše spokojenost a doporučení ? Ti co u nás už byli,  nás doporučují svým partnerům a kamarádům. A ti co chtějí mít ještě lepší progress, tak se k nám vracejí na pokročilé kite kurzy. A v neposlední řadě Ti co už nás nepotřebují 🙂 tak Ti k nám jezdí dnes už jako opravdoví kiteří trávit své kite dovolené.

Komu jinému nejvíce zaleží na kvalitě firmy než majiteli? Zákazník je náš pán a naší prioritou byla, je a vždy bude vaše plná spokojenost.