Darujte kite kurz s Kite4Fun: snowkiting, kiteboarding, landkiting

24.9.2015

Dárkový poukaz – kite kurz: darujte kurz snowkitingu, landkitingu nebo kiteboardingu

Hledáte vyjímečný dárek pro vaše blízké, rodinu nebo kamarády? Chcete jim dát něco jedinečného, třeba zážitek, nový koníček, vzpomínku na celý život? Darujte jim kite kurz, na který nezapomenou. Díky vám objeví tento překrásný sport, který nyní zažívá boom po celém světě. Připravíme pro ně jedny z nejzábavnějších dnů, které si užijí na plno. Darujte jim kite kurz snowkitingu, kiteboardingu nebo landkitingu. Naučí se tak sport, který se stane jejich koníčkem. Z jejich běžné doovlené se stane dovolená aktivní a vzpomínka na váš dárek jim zůstane už napořád.

Kite škola, kite kurzy, dárkový poukaz

Kite škola, kite kurzy, dárkový poukaz

Kurz snowkitingu: jízda po zasněžené krajině, poznejte díky větru neobjevené krásy zimní přírody!

Vyberte z nabídky našich kite kurzů snowikingu a udělejte radost. Velmi oblíbené 1- denní a 2-denní kurzy snowkitingu po celé ČR, ale i v zahraničí. Za jediný den na sněhu se naučí ovládat kite a jezdit s kitem na lyžích nebo snowboardu. Kite kurzy snowkitingu budou probíhat každý víkend i v pracovním týdnu po českých horách, ale i v Alpách nebo Norsku.

Video ze snowkitingu: https://vimeo.com/55823636

Kite škola, kite kurzy, snowkiting

Kite škola, kite kurzy, snowkiting

Kurz kiteboardingu: slunce, vítr, moře a vždy skvělá parta lidí! 

Kurzy kiteboardingu patří k těm njeoblíbenějším.  Jedinečný pocit z jízdy po vodě, okamžiky naprosté svobody, slunce, vítr, křišťálové moře a skvělá parta lidí, to vše a mnohem více je kiteboarding. Kiteboarding učíme v teple u moře, v našem českém kite cenru v Egyptě nebo jiné lokalitě z naší nabídky. Darujte svým partnerům, kamarádům nebo rodině kurz kiteboardingu a darujete tak nezapomenutelný zážitek a vášeň na celý život.

Video z kiteboardingu: https://www.youtube.com/watch?v=BxVRX2Ae3ME

Kite škola, kite kurzy, kiteboarding

Kite škola, kite kurzy, kiteboarding

Kurz landkitingu: adrenalinová jízda na mountainboardu

Kurzy landkitingu probíhají v Praze – Uhříněvsi. Naučíte se ovládat kite a jízdu na mountainboardu. Ideální dárek pro ty, kteří nemají moc času, ale chtějí si kiting vyzkoušet. 

Kite škola, kite kurzy, landkiting

Kite škola, kite kurzy, landkiting