Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanovují, jak provozovatel portálu kite4fun.cz používá a chrání veškeré informace, poskytnuté při použití této webové stránky.

Kite4fun.cz garantuje ochranu osobních údajů předaných uživateli systému. Informace poskytnuté prostřednictvím kontaktních formulářů jsou vyžadovány pro porozumění potřeb klientů a vybrání vhodného produktu pro úspěšnou realizaci vašich záměrů.

Můžeme shromažďovat následující informace:

  • vaše jméno nebo jméno vaší společnosti
  • kontaktní informace (e-mailová adresa, telefon)
  • další informace týkající se zákaznických průzkumů a nabídek vycházejících z  vyplněných kontaktních formulářů

Vyplněním kontaktního formuláře, případně zavoláním na klientskou linku dáváte souhlas s:

  • vnitřním vedení vašich záznamů
  • použitím informací pro zlepšení našich produktů a služeb
  • zasíláním dotačních novin, reklamních e-mailů o nových produktech, speciálních nabídkách nebo dalších informacích, souvisejících s vašimi představenými zájmy
  • kontaktováním pro účely výzkumu trhu.
  • přizpůsobení webových stránek dle vašich zájmů

Vložením komentáře k příspěvku publikovanému na stránkách dotacni.info dáváte souhlas s jeho zveřejněním pod daným příspěvkem.

  • Zveřejnění se vztahuje rovněž na vyplněné kontaktní údaje.
  • Pokud si nepřejete, aby byly vaše kontaktní údaje u příspěvku veřejně dostupné, prosím využijte kontaktní formulář nebo infolinku.

S předanými informacemi pracujeme tak, aby byla vhodně zajištěna ochrana osobních údajů klientů. Pro zabránění neoprávněným přístupům k osobním údajům jsou zavedeny vhodné řídící postupy, sloužící k ochraně veškerých předaných dat.

Předané osobní údaje nebudou využity třetími stranami, pokud k tomuto uživatel webu neposkytl  souhlas, nebo nejsme ze zákona povinni tak učinit. Výjimkou je poskytnutí informací relevantním partnerským organizacím, s nimiž spolupracujeme na zajištění financování konkrétních oblastí, kterými se správce portálu dotacni.info interně nezabývá a nedokáže na ně dát relevantní odpověď.

Naše internetové stránky mohou obsahovat odkazy na další weby.  Pokud využíváte těchto odkazů a opustíte naše internetové stránky, je třeba si uvědomit, že provozovatel webu dotacni.info nemá žádnou kontrolu nad jinými weby. Nejsme  zodpovědní za ochranu a soukromí informací, které poskytujete při návštěvě jiných stránek než dotacni.info,  a tyto stránky se neřídí naším prohlášením o ochraně osobních údajů.

Pokud máte pocit, že jakékoliv vámi poskytnuté informace jsou nesprávné, neúplné nebo využívány v rozporu s ochranou osobních údajů, napište nám prosím email, tak abychom mohli neprodleně sjednat nápravu.