Kite kurz Egypt: jaký kurz zvolit?

12.3.2015

Láká vás kite? Chcete se naučit tenhle krásný sport nebo se zdokonalit? Pak jsou právě kite kurzy v Egyptě tím pravým.

Nabízíme kiteboarding kurzy pro úplné začátečníky, ale také pro pokročilé kitery. Průběh našich kiteboarding kurzů přizpůsobujeme hlavně vaším dovednostem. Užijete si celý den, víkend nebo dovolenou na plno! Nebudete se nudit ani minutku!

Pro úplné začátečníky je ideální náš 6-denní kite kurz. Tímto kite kurzem by si měl projít každý, kdo chce po kite kurzu odjet a být plnohodnotný kiter! Zažijete maximum co zažít na kite kurzu lze, budete pod dohledem zkušeného kite instruktora každý den – celý týden. Dostanete se do kite levelu, kam se dostavájí lidé bez výuky několik týdnů či měsíců. Během posledního dne můžete vyzkoušet i první skoky. Budete moci vyrazit na první kite výlet do krásných laguny, nebo jet 30km kite downwind trip v Egyptě.

Pokud chcete strávit část své dovolené kitingem, ale věnovat se i jiným aktivitám jako např. potápění nebo si i pár dní prostě odpočinout na slunci, můžete zvolit kratší rozsah kite kurzu. Naše 3-denní a 4-denní kite kurzy jsou ideální typy kite kurzů pro ty z vás, kteří chtějí prožít polovinu své dovolené někde u moře s výukou kitingu. Při 3-denním kurzu budete poslední den pilovat veškeré znalosti z předchozích dnů a dopilujete jízdu s kiteboardem na obě strany. Jízda bude stále po větru, ale už budete moci zkoušet stoupat proti větru. Po tomto kite kurzu budete znát základy jízdy a ti šikovní se dokáží vrátit na místo odkud odstartovali. Po 4-denním kiteboarding kurz byste měli být schopni zvládat jisté rozjezdy z vody, jízdu na obě strany, stoupat proti větru a tím se dostat na místo odkud jste startovali. Vyuzkoušíte si poprvé jaké je to v hluboké vodě.

Pokud si prostě jen chcete vyzkoušet zda by vás kite mohl bavit a chcete si vyzkoušet co je to držet velkého ovladatelného draka ve vodě a nechat se potahat po břiše pomocí kitu? Pak využijte náš rychlý BASIC kite kurz.

Chcete-li něco víc než jen základní kite kurz, jsou zde naše 1-denní až 2-denní kite kurzy. Při prvním dni se naučíte veškeré základy kitingu, které potřebujete pro zvládnutí tohoto sportu. Naučíte se jak strojit kite, jak se ovládá 4 lajnový kite, samostatné stártování a přístání draka až po první pohyby tělem ve vodě. A druhý den se naučíte být samostatní v mělké vodě, nebudete mít problém se dostat kdykoli pro prkno v hluboké vodě a dostat se zpět za jakýchkoli podmínek zpět ke břehu. Posledních pár hodin ztrávíte na rozjdech a ujedete prvních několik stovek metrů na kiteboardu. 

Pokud už máte s kiteboardingem zkušenosti, ale nejste si jisti a chcete se zdokonalit, sestavíme vám kite kurz na míru. Přesně pro vás je vhodný náš pokročilý kite kurz. Budeme pokračovat přesně tam kde jste skončili. Sestavíme individuální program – od zlepšení techniky, stoupání proti větru až po triky a skoky. Nemáte kolem sebe bandu kiterů a chcete se s nějakými seznámit? Vyražte s námi na kite trip. Záleží jen na vás!

Kite kurz Egypt

Kite kurz Egypt

 

kite kurz Egypt

kite kurz Egypt

 

kite kurz Egypt

kite kurz Egypt

 

kite kurz Egypt

kite kurz Egypt