Kite Egypt – odlétáme 11. dubna!

6.4.2015

Už přemýšlíte kam vyrazit na kite? My odlétáme 11. dubna 2015 do naší české kite základny v Egyptě a startujeme tak novou kite sezónu!

Vyražte do Egypta na kite s námi! Chceš se naučit kiteboarding nebo se zdokonalit? Nemáš kolem sebe partu kiterů a chceš se seznámit? Nebo už jste banda kiterů a hledáte místo kam vyrazit na kite?

Přijeď si pro radu k Lukashovi – PTEJ SE a zdokonal se! Chceš se zdokonalit, naučit nějaký trik a nevíš přesně jak na to? Tak prostě vyraž za námi a Lukash ti na spotu poradí co je potřeba a naučí tě tvůj vysněný trik – odměna je na tobě!

Kite kurzy pro začátečníky! Naučíme tě kitovat v těch nejlepších podmínkách: mělká voda, výuka pomocí vysílaček, od začátku po celý kurz své kite vybavení, individuální přístup.

Ubytování v letní kite vile! Chceš bydlet s dalšími kitery ve krásné vile s vlastním bazénem 50 m od spotu? Zařídíme ti ubytování v soukromém resortu přímo u naší kite školy.

 Půjč si u nás kompletní kite vybavení! Nechceš s sebou vozit kite vybavení nebo nemáš vhodné kite vybavení do každého větru? My ti vše půjčíme na místě!

Těšíme se na vás!