HLEDÁME POSILY-INSTRUKTORY KITEBOARDINGU DO EL GOUNY.

17.2.2023

Chceš spojit práci se zábavou, máš zkušenosti a jsi rád mezi lidmi ? Láká Tě prostředí u moře, život v městečku El Gouna v evropském stylu? Chceš si vypilovat svůj styl,poznat nové lidi a zažít něco super? Přidej se k nám do týmu, v kite škole Lukáše Vogeltanze a kite cenru KitePower El Gouna. Nabízíme: stabilní práci zázemí kite školy s dlouholetou tradicí hezké prostředí přímořského městečka El Gouna pro život ideální podmínky pro kiteboarding a progress /hydrofoiling, wingfoiling/ mezinárodní kitové prostředí Požadujeme: zodpovědnost samostatnost chuť se učit výuka v CZ výuka v AJ a DE výhodou

KITE KURZY – KITEPOWER EL GOUNA 2023

2.2.2023

Kite kurzy v Egyptě jsou už jako každoročně tady. V našem kite centru Kitepower El Gouna, vás učíme celý rok. Díky poloze máme jedno z nějvětrnějších míst v Egyptě. Naučte se s námi kiteboarding v optimálních podmínkách: rovná voda, stbilní vtr a vysoký standard služeb ve spojení s nejnovějším vybavením. Zaměřujeme se na bezpečnost a kvalitu, abyste si mohli naplno užívat radost z kiteboardingu. Kite kurzy pro dospělé i děti, hydrfoil kurzy, wingfoil kurzy. U nás si přijde na své každý! Plníme vaše sny na jednom z nejhezčích míst v Egyptě.

Kite kurzy 2023 u moře po celý rok!

8.1.2023

I v roce 2023 pro vás pořádáme kite kurzy v El Gouně, v Egyptě. Termíny kite kurzů probíhají celý rok a je možné se na ně přihlásit kdykoliv. Začátek kite kurzů přizpůsobujeme podle naší obsazenosti a podle vašich časových možností a příletu. Začít tedy můžete jakýkoliv den. El Gouna je jedno z nejvíce větrných míst v Egyptě, například oproti Hurghadě je vítr častější a silnější. Na kite spotu je mělká voda, ale díky své poloze se nás nedotýkají odlivy a tak i va čase největších odlivů máme pořád dostatek vody po pás k výuce celý den. Výuka probíhá denně, půjčíme vám veškeré kite vybavení a starat se o vás budou profesionální instruktoři naší IKO školy, na konci kite kurzu od nás obdržíte oficiální IKO certifikát. Těšíme se na vás!

Kite El Gouna, kite kurzy pro vás!

10.7.2022

Kite kurzy El Gouna pro začátečníky i pokročilé jsou tu pro vás celé léto i podzim. V rámci našich kite kurzů se naučíte kitesurfing od úplného začátku a pokud už máte nějaké zkušenosti, pod vedením našich profi IKO instruktorů vám vylepšíme techniku nebo vás naučíme první triky. Kite El Gouna to je léto plné kitesurfingu a zábavy.

KITE EL GOUNA

15.5.2022

Kite kurzy a kite El Gouna - jedno z nejhezčích míst v Egyptě na kite, nejen podmínkami pro kitesurfing, ale i místo, kde můžete večer vyrazit za zábavou, ubytovat se v krásných hotelech nebo apartmánech. Náš kite spot v El Gouně má celý den dostatek vody, kitovat tak můžete bez omezení celý den! Pokud nefouká, je toho tolik, co můžete dělat a nudit se rozhodně nebudete: golf, šnorchlování, potápění, vyjížďky na koních v moři i po pláži, motokáry, SUP, tenis, squash, motocross a další:-) Více info u nás!

Kite kurzy- El Gouna PRÁVĚ TEĎ!

14.5.2022

Kite kurzy v Egyptě, v El Gouně to jsou ideální podmínky pro kitesurfing pod vedením našich profi instruktorů, v teple u moře. Od úplných začátečníků po pokročilé kitery, které naučíme technicky správně skoky, stoupání proti větru a další. Pod vedením našich IKO kite instruktorů vás naučíme kiting rychle a bezpečně. Kite kurzy pro děti i dospělé, wingsurf a hydrofoil, v mělké vodě a stabilním větru. Přidejte se k nám a staň se kiterem i Ty!

Kite kurzy El Gouna – moře,slunce a relax!

15.3.2022

Kurzy kitingu u nás běží v plném proudu. V Egyptě,v El Gouně /Hurghada/ vás vyučujínaši profesionální IKO instruktoři. Mělká a čistá voda a stabilní vítr,to jsou ideální podmínky pro výuku kitesurfingu/kiteboardingu, rychle a bezepčně, a přesně takové kite podmínky tu na vás čekají. V El Gouně najdete zázemí krásného přímořského městečka v evropském stylu, s marinou, výbornou mezinárodní kuchyní a bary pro večerní zábavu. Pro děti skvělá zmrzlina a koupačka v čistém moři.

Kite kurzy El Gouna – Egypt 2022 – specializujeme se na Egypt už 10 let!

8.3.2022

Kite kurzy v El Gouně jsou v plném proudu. Začátečníci si u nás projdou komplexním kurzem tak, aby od nás odjížděli kompletně přpraveni a vyškoleni na svá další samostatná kite dobrodružství, po kite kurzu obdržíte mezinárodní kite certifikát IKO. Pokročilým kiterům poskytneme profesionální kite výuku, kdy se soustředíme na detaily v technice, naučíme se správně skákat a pod vedením TOP riderů pilujeme vysněné triky. Těšíme se na vás v El Gouně!
Kite kurzy El Gouna – Egypt 2022 – specializujeme se na Egypt už 10 let!

NOVÝ TERMÍN: Snowkitingové kurzy 18.2.2022

16.2.2022

Snowkite kurzy budou probíhat v orlickýh horách dne 18.2.2022. Přihlášky na emailu: info@kite4fun.cz